O nás

P9185302

R-Interiér jsme zakázkové truhlářství, které se věnuje výrobě nábytku na míru. Naší prioritou je vysoká kvalita, rozumná cena a spokojenost zákazníka. Již samotné přípravě návrhu je věnována mimořádná pozornost. Úzká spolupráce se zákazníkem vede k dosažení dokonalého designu se zachováním vysoké praktičnosti. Výroba daného nábytku na míru je prováděna s mimořádnou pečlivostí a s důrazem na každý detail. Proto vyrábíme z kvalitních materiálů, bez zbytečných nákladů a zákazník je u nás vždy na prvním místě. Buďte u nás na prvním místě i Vy. Staňte se naším zákazníkem.

Výroba nábytku - nábytek na zakázku

 • výroba jednotlivých kusů nábytku
 • výroba kompletních celků nábytku včetně montáže
 • komplexní dodávka nábytku včetně realizace interiéru na klíč
 • zpracování návrhů designu pro daný interiér i nábytek

Kompletní servis služeb při výrobě nábytku

Kolem výroby nábytku zajišťujeme kompletní servis služeb, včetně dokumentace jako 3D návrhy a ilustrace, dále zpracování a výroby nábytku, dopravy a konečné montáže nábytku. Na námi vyrobený a montovaný nábytek poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Na vybrané kusy nábytku poskytujeme i prodloužené, individuální záruky. Chcete kvalitní nábytek? Kontaktujte R-Interiér - výrobu nábytku na zakázku.

 Bohatý výběr materiálů a úprav pro bytový nábytek

Ve své standardní nabídce máme široké vzorníky materiálů, povrchových úprav a doplňků, které můžeme využít při výrobě bytového nábytku. Vše záleží na finančních možnostech zákazníka, přání a potřebách. Vše jsme schopni individuálně upravit pro maximální užitek. Námi vyrobený bytový nábytek má vysokovou kvalitu, dlouhou životnost a praktické vlastnosti. Vše k tomu za dobré ceny. 

Nábytek a vestavěné skříně na míru Vám vyrobíme s citem pro umístění do zvoleného prostoru. Samozřejmý je správný výběr barev, které pečlivě sladíme s Vaším interiérem. Důraz klademe především na maximální vstřícnost a kvalitu nábytkového provedení.

Vestavěné skříně můžeme vybavit praktickými doplňky v různých provedeních a materiálech zvyšujících komfort jejich užívání. Při rozhodování o řešení úložných prostor byste se měli rozhodnout, jestli dáte přednost skříni vestavěné nebo klasické. Každá z nich má své výhody, které určují potřeby a možnosti uživatele. 

P1010659-1024x768

 

Novinky

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu