kuchyně

 

V kuchyni člověk často tráví poměrně mnoho času, proto by kuchyňský nábytek a vybavení kuchyně mělo být především plně funkční a poskytovat pohodlí při práci.

Naše široká nabídka běžných i atypických skříněk, které vyrábíme, Vám umožní sestavit moderní, estetickou, účelnou a praktickou kuchyň, která bude vyhovovat Vašim představám a nárokům.

Věnujte proto při výběru jednotlivých materiálů do kuchyně dostatek času, aby dojem z Vaší kuchyně byl co nejlepší nejen pro Vás.

Jsme firma kde je na prvním místě spokojený zákazník. Věříme, že i Vy si z naší nabídky vyberete a stanete se našim spokojeným zákazníkem.

Co je dobré znát pro vypracování návrhu

 • půdorys místnosti
 • stávající rozmístění rozvodů vody, plynu, elektřiny
 • světlost místnosti - výšku stropu
 • rozměry oken a dveří, případně výšku umístění parapetů
 • umístění a rozměry radiátorů včetně potrubí
 • další detaily jako např. překlady a podobně

Přidejte svůj vlastní detail

Rozdíly dělají detaily. Díky velkého výběru dveří a pracovních desek a celé řadě úchytek můžete vytvořit kuchyni Vašich snů tak jedinečnou jako jste Vy sami. Dveře jsou vyrobeny z různých materiálů – například z lamina, s ABS hranou, MDF desky obalené fólií či masivního dřeva. pro výrobu korpusů jsou v dekorech výrobců TRACHEA, KRONOSPAN, EGGER.

Ani dřez není jen tak ledajaký. Ať už si vyberete dřez z oceli, keramiky nebo granitu – zaručujeme Vám, že bude vyhovovat jak Vašim potřebám, tak i designu Vaší kuchyně. A ke kvalitnímu dřezu patří i kvalitní baterie, které nabízíme v provedení z titanu, nerezu či chromu, sklopné, se sprchou nebo bez sprchy. Vyberte si dřezy FRANKE, BLANCO.

Novinky

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu