Vestavěné skříně

 

Šatní skříně na míru do každého bytového prostoru

Vestavěné skříně na míru jsou ideálním řešením pro maximální využití bytových úložných prostor. Uvnitř vestavěné skříně je vše prakticky i přehledně uspořádané na jednom místě. Vestavěná skříň přispěje k Vašemu většímu domácímu pohodlí i k lepšímu bydlení. V neposlední řadě jsou vestavěné skříně výrazným estetickým doplňkem interiéru.

R-Interiér se specializuje na výrobu vestavěných skříní na míru a výrobu širokého sortimentu dalšího interiérového vybavení. Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvných  nebo otvíracích dveří, které umožní použít systém vestavěných skříní nebo šatny do jakéhokoliv interiéru. Vestavné skříně a zakázkový nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka. U nábytku pro dětské pokoje dbáme především na bezpečnost a jednoduchou obsluhu dětského nábytku.

Nábytek a vestavěné skříně na míru Vám vyrobíme s citem pro umístění do zvoleného prostoru. Samozřejmý je správný výběr barev, které pečlivě sladíme s Vaším interiérem. Důraz klademe především na maximální vstřícnost a kvalitu nábytkového provedení.

Vestavěné skříně můžeme vybavit praktickými doplňky v různých provedeních a materiálech zvyšujících komfort jejich užívání. Při rozhodování o řešení úložných prostor byste se měli rozhodnout, jestli dáte přednost skříni vestavěné nebo klasické. Každá z nich má své výhody, které určují potřeby a možnosti uživatele. 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu